Zajímavosti

Seznam zajímavostí. Při kliknutí se dostanete na konkrétní článek.

Aurické brýle – článek popisující technologii, která dokáže vidět Aury kolem bytostí.

…Tehdy zjistili, že všichni lidé nejsou ‚lidé‘, nebo lidé, za které je považovali. Ukázalo se, že někteří humanoidi z E.T. mají tmavě modrou vejčitou auru.„

okopírováno od Liisa Nuutinen

Od SCARENORMAL

Když jsem nedávno bádal na téma aury, narazil jsem na článek, který se zmiňoval o brýlích, které dokážou nahlédnout do říše duchů. Tyto brýle však byly obarvené chemickou látkou zvanou „Dicyanin“, jejíž získání je rovněž nelegální a velmi omezené. Takže sehnat toto barvivo je téměř nemožné.

Proč je barvivo Dicyanin nelegální? Barvivo Dicyanin je nelegální, protože má údajně zvláštní vlastnosti, když se umístí mezi dvě skleněné roviny. Výsledný efekt dává komukoli schopnost nahlédnout do astrální sféry a vidět vyzařující auru osoby. V podstatě dokazuje, že existuje jiná rovina reality.

Mnozí se diví, proč je dicianin přísně omezován, protože to není droga, není fyzicky nebezpečný ani jedovatý. Zkušený chemik nadaný schopnostmi však dokáže tuto chemikálii syntetizovat pomocí základního laboratorního vybavení. (1)

Historie barviva dikyaninu

Ve 20. letech 20. století experimentoval vědec jménem Walter Kilner s chemickou látkou zvanou „dicyanin“. Umístil barvivo mezi dvě skleněné roviny a díval se skrz ně. Zjistil, že je možné vidět auru jakéhokoli člověka. (2).

Aurické brýle

Díky schopnosti barviv blokovat spektrum bílého světla pomohly Kilnerovi soustředit se na auru člověka.

Před rokem 1940 mohli soukromí výzkumníci volně používat barvivo Dicyanin. Ve stejném období vláda USA zakázala jakékoliv použití tohoto barviva.

V roce 2010 si velmi krátce mohla Dicyanin Dye koupit i veřejnost, ale rychle byl opět zakázán. Když byl vládní chemik požádán, aby zjistil, jak je barvivo klasifikováno, zjistil, že společnost, která barvivo vytváří, přiděluje svým zákazníkům zvláštní kód.

Chemik také zjistil, že jeho bezpečnostní kód mu umožňuje nakupovat veškeré LSD, heroin a kokain, které chce, ale není dostatečně vysoce prověřený, aby si mohl vyžádat „Dicyanin Dye“. (3)

Zkušenosti George Andrewse s aurickými čočkami

Ve své knize „Mimozemští přátelé a nepřátelé“ výzkumník George C. Andrews cituje prohlášení ředitele společnosti Leading Edge Research jménem Valdamar Valerian.

„…Můj přítel a čtyři jeho přátelé před rokem nebo dvěma (v polovině 80. let – Branton) experimentovali s krystalickými strukturami a přišli na to, jak je rozřezat podél určitých rovin, aby mohli skutečně vidět auru nebo energetické pole kolem lidí. „“”Tehdy zjistili, že všichni lidé nejsou ‚lidé‘, nebo lidé, za které je považovali. Ukázalo se, že někteří E. T. humanoidi mají tmavě modrou vejčitou auru.„“

(Poznámka: Aura kamery vyvinuté Chuckem Shramekem – ano, tím samým Chuckem Shramekem, který se podílel na sporu o „společníka Hale-Bopp“ – a dalšími jasně ukazují 7 různobarevných „čakrových“ bodů matrice lidské duše/ducha.

**Předpokládá se, že vzhledem k tomu, že reptiliáni nemají duši, neměli by ani vícebarevné aurické pole. – Branton). Shodou okolností všichni lidé, které kontrolovali a kteří splňovali tato kritéria, také nosili tmavé brýle a ze všech sil se snažili tvářit, jako by s lidmi obecně nechtěli mít nic společného. (1)

**Měl bych k tomu dodat, že reptiliáni by neměli „lidskou“ duši.

Na toto téma vznikl film – “They Live

Black GOO

Ve sci-fi filmech zobrazována jako pohlcující černá hmota. Jedná se o umělé vědomí A.I. které je živeno negativními vibracemi (strach / hněv / stres) – tzv. loosh energie.

Technologie a její nástroje byly instalovány na Zemi negativními GREYS mimozemci.

Základy Black GOO popisuje Megan Rose ve videu zde.