Jak se zapojit

Naším společným cílem je v prvé řadě za pomoci společných sil docílit pádu tohoto MATRIX systému, otrockého systému vytvořeného pro malou hrstku “elitní” společnosti k ovládání zbytku populace a položit základy pro tzv. zlatý věk.

Cílem našich protivníků je totální zotročení lidstva, naším cílem je velké probuzení do reality, poznání skutečné pravdy a osvobození se z tohoto otrockého systému. Jak tedy ze situace vyplývá, tyto dva systémy nemohou fungovat bok po boku.

Je zapotřebí pochopit, že bojujeme proti naprostým psychopatům a tudíž musíme naprosto přesně pochopit, jak psychopati fungují. Pokud chceme nepřítele porazit, musíme ho mít dokonale přečteného, abychom věděli, jak nejlépe a nejefektivněji zaútočit. K tomu uvádím skvělý článek, kde je diagnóza psychopata krásně popsána:

https://knihya.cz/psychopatie-ve-vladach-a-mimo-ne/

Je to buď my (nás > 99% populace) nebo oni (< 1% nejmocnějších psychopatů), kteří se snaží zbavit nás majetku, 7,5 mld. lidí na Zemi fyzicky zlikvidovat a zbytek uvrhnout do otroctví v podobě biorobotů (Grafen v covid vakcínách a napojení na 5G sítě – více na www.stop5g.cz).

Sekce – Vakcinační Genocida & Transhumanizace

Nejdůležitější je tedy pro nás napřed vědět, co se opravdu děje a proč. Kdo je původcem toho všeho zla a co s tím sleduje. K tomu je zapotřebí nastudovat Informační materiály. Vše do sebe zapadá, a jakmile Vám informace vytvoří celou mozaiku dnešního světa, jste připraveni tyto znalosti využít k pomoci a probuzení ostatních.

Jakmile se díky těmto důkazným materiálům člověk probudí do kruté reality, je třeba aktivně jednat a probouzet kolem sebe co nejvíce lidí. 

POZOR! Ne všichni budou k této tvrdé pravdě nakloněni a připraveni, takže se obrňte trpělivostí a svůj názor ostatním nenuťte. Značná část populace si zatím nechce, nebo nedokáže připustit, že byli celý život klamáni a žili v iluzi svobodné společnosti. Kdo se probudit nechce, je to jeho volba a bude probuzen okolnostmi.

Kromě osvětové činnosti a probouzení ostatních lidí existují jednoduché kroky, které může každý z nás jako jednotlivec udělat pro pád tohoto MATRIX systému.

Zde je top 5 tipů, co pro to udělat:

PÁD MATRIX SYSTÉMU 

TOP 5 TIPŮ, JAK JAKO JEDNOTLIVEC CO NEJVÍCE PŘISPĚT K PÁDU TOHOTO MATRIXU

(Iluze svobodné společnosti)

1. Bankovní účet a placení v hotovosti

Udržujte na bankovním účtu pouze minimální množství finančních prostředků a plaťte co nejvíce v hotovosti (zbytek investujte ideálně do cenných kovů – zlato / stříbro, nemovitosti apod.). Držte si tam finance tak na max 2-3 měsíce. Bankovní sektor je pro kabalu hlavním zdrojem finančních příjmů a navíc z každé platby kartou si berou provize. Pokud přestanou mít finanční prostředky na financování svých plánů, nastává pro ně dříve či později GAME OVER.

2. Potraviny od farmářů

Nakupujte potraviny od farmářů a dalších lokálních pěstitelů / chovatelů. Většina velkých potravinových řetězců vlastní opět kabala. Nehledě na to, že rozdíl v kvalitě je enormní. Stačí si porovnat chuť a barvu vajec od slepiček z volného výběhu vs nosnice z klecových chovů. Tímto krokem podpoříte jednak lidštější chování ke zvířatům a zadruhé i svoje vlastní zdraví bez E-ček a dalších toxinů. 

V ČR se to už rozjíždí: https://www.od-farmare.cz/

3. Pravda a osvěta

Ignorujte, co si o vás kdo myslí a buďte sví – probouzejte a šiřte pravdu a osvětu kde to jen jde. 

Víte proč spoustu sexuálních deviantů a pedofilů nedostala spravedlnosti? Protože oběti se bály o tom mluvit, protože se obávaly, že se na ně ostatní budou dívat skrz prsty, nebo že je jim nepříjemné o tom mluvit. 

Mluvit se o tom ale musí a co nejvíce a neustále i když je to těžké a nepříjemné. Až jedině díky tomu, že se tyto věci dostanou k široké veřejnosti, jsou soudy a další instituce včetně médií nuceny pod silným tlakem jednat a věci se konečně dají do pohybu. Brbláním o problémech v hospodě s kamarády u piva nikdy nikdo nic nezměnil. 

Vůbec se nezaobírejte tím, co si o vás kdo myslí a jak vás “škatulkuje”. Tak si o vás bude myslet, že jste blázen, co potřebuje vyšetřit no a co? Kdyby se významní lidé co společnosti nějak přispěli (vědci, sportovci, veřejně známé osobnosti) zastavili před první překážkou, pomluvou nebo odmítnutím ze strany přátel a nejbližších, tak by nikdy nedokázali to, co nakonec dokázali a upadli by v zapomnění.

Můžete volně tisknout a šířit vizitky odkazující na tyto stránky. Vzor na tisk je zde: https://tinyurl.com/2p8vxueb

4. TV a mainstream

Všichni chápeme, že dnešní šílená doba dělá vše proto, abychom byli v nepohodě. Důležité je udržovat si pozitivní pohled na aktuální situaci a blízkou budoucnost. Ideálně vůbec nesledujte TV a mainstream!!

TV a další mainstream kanály jsou nástrojem kabaly pro udržování neustálého strachu, nejistot a velmi nízkých vibrací. Je to jejich hlavní nástroj, díky kterému dokázali tak dlouho udržovat tak obrovskou masu populace tak neskutečně dlouho v nevědomí a poslušnosti.

Ono je totiž velice jednoduché dojít po práci domů, pustit si hlavní zprávy na půl hodiny a myslet si, že mám aktuální relevantní informace co se ve světě děje a můžu jít v klidu spát. Bohužel opak je pravdou.

Pokud člověk chce opravdu vědět, co se ve světě děje a jak věci fungují, musí tomu investovat nemalé množství úsilí a občas fungovat jako detektiv, který porovnává 10-15 nezávislých zdrojů a zaškrtává si případné varianty, které jsou pravděpodobně pravdivé. 

Ano v TV a na seznam.cz vám nebudou lhát v tom, že Sáblíková vyhrála zlato na 5000m apod. To jsou informace, kde vám samozřejmě mohou říci pravdu a nijak to jejich činnosti a agendu neovlivní. 

Vsadím se ale s vámi o, co chcete, že cokoliv co by mohlo jejich fungování a plánovanou agendu 2030 ohrozit, tak v tom bude 99 % informací lež a ten zbytek bude překroucený. Buďte si tedy jisti, že v situaci ohledně covid-19 a války na Ukrajině můžete za pravdu z TV považovat tak maximálně to, že se zase očkuje a že na Ukrajině působí ruská armáda. To je tak vše. 

My všichni tedy máme svoji vlastní frekvenci a společně tvoříme celek a kolektivní vědomí a frekvenci na této planetě. Čím vyšší frekvence, tím lepší situace pro 99,99 % populace na této planetě. 

Základem je tedy odbourat veškeré strachy a ideálně být v naprosté harmonii, pohodě a lásce k sobě i ostatním. Ano nebude to jednoduché, na druhou stranu nikdo nikdy neřekl, že to jednoduché bude. Neznamená to však strkat hlavu do písku před realitou.

5. Meditujte a vizualizujte si lepší svět

Meditace je skvělý nástroj pro navyšování vlastních vibrací a navození vnitřní pohody. Vizualizace je úžasný a velmi mocný nástroj k přitahování vysněné reality. Viděli jste někdo dokument – The Secret?

Jak si lidé pozitivním myšlením a vizualizacemi vyléčili rakoviny, nebo jiné nemoci i když nad nimi doktoři dávno zlomili hůl?

Tak přesně tak to funguje a o tom to je a každý to umíme. Ideálně před spaním si udělejte vizualizaci nádherného budoucího světa, kde se všichni mají dobře a jsou spolu v lásce.

Tyto vizualizace, které jsou dobré pro celé lidstvo, jsou ty nejmocnější a také nejúčinnější. Stačí 5 minut před spaním.

“Jediná cesta jak v tak obrovském prostoru žít v souladu s miliardami jiných mimozemských civilizací je cesta absolutní bezpodmínečné lásky ke všem živým bytostem”

Na závěr jeden motivační obrázek jak jednoduše vystoupit z otrockého systému:

Spoustu meditačních videí naleznete na YouTube:

https://www.youtube.com/results?search_query=meditation

Spoustu zajímavých informací naleznete také na webu: 

https://voda235.webnode.cz/