Vakcinační genocida – Transhumanizace populace

Koncem roku 2019 spustili globalisté / deep state / kabala jejich desítky let připravovaný projekt plánované pandemie. Půdu si připravovali roky dopředu neustálými lži o přelidňování planety, globálním oteplování apod.

Tvrdili nám, jak máme omezit svoji uhlíkovou stopu a pak si sedli do soukromého tryskáče a přes půl planety letěli do Davosu na summit WEF (World Economic Forum) a smáli se nám do ksichtu… My jsme ta uhlíková stopa, kterou chtějí omezit / zlikvidovat.

Původně chtěli tento projekt (Great Reset – NWO 2030 – Klaus Schwab) spustit až v roce 2050, ale vzhledem k situaci ve světě, kdy dochází k probouzení populace (návrat k přírodě / vegetariánství / snaha vymanit se z jejich systému) se rozhodli projekt urychlit a vypustili ho koncem roku 2019.

Co se dělo dále všichni moc dobře víme.

Než vás zahrnu důkazy, které obsahují další desítky tisíc odkazů na detailní výzkumy, tak vám nastíním záměr.

Snaha tohoto projektu je likvidace drtivé většiny celosvětové populace (cca 90%) a zbytek populace, která přežije transhumanizovat a umístit do tzv. Smart Cities – plně digitální městaala kniha od George Orwell – 1984

Transhumanizace znamená naprosté odstřižení bytosti od zdroje stvoření (bůh / stvořitel / zdroj tohoto vesmíru), vytvoření kyborga / robota, který přišel kompletně o vlastní názor / autentičnost a jeho duše je uvězněna v syntetickém / robotickém těle napojena do A.I. cloudu.

Farmaceutická mafie PFIZER, MODERNA, Johnson & Johnson – všechny tři měly svůj vlastní výzkum mRNA vakcín a stovky šarží připravené na distribuci mezi celosvětovou populaci.

Nebezpečnost šarže si můžete zjistit např. zde: https://knollfrank.github.io/HowBadIsMyBatch/HowBadIsMyBatch.html

Jakmile dostali zelenou v podobě pandemie, která byla vytvořena fiktivními případy podvodem pomocí antigenních a PCR testů (false-positive – každý pozitivní případ znamenal pouze to, že jeho tělo zrovna aktivně bojuje s nějakým virem – to ale vůbec neznamená, že má nějaký covid, natož smrtelný – míra přežití jedince je přes 99,7%) vypustili všechny šarže do oběhu a každá společnost prováděla vlastní výzkum.

Cílem bylo v budoucnu vytvořit šarže, které by zajistili takovou smrtnost, která by byla dostatečně vysoká, ale byli by ještě schopni tyto případy mediálně krýt. Jako živé testování sloužila celosvětová populace otroků (tedy asi 60 % populace, která se nechala dobrovolně zabodat).

V době největší histerie lidem nejvíce uškodil strach, který má nejnižší vibrace a působí na lidi velmi destruktivně. Média, politici a někteří doktoři (kterým Hippokratova přísaha a Norimberský kodex už asi nic neříkají, když zašustí penízky…) bohužel velmi výrazně přispěli k vytvoření celosvětové paniky, která byla od začátku vykonstruovaná a naprosto zbytečná…

Aby si pojistili dostatečnou úmrtnost populace, tak měli k dispozici záložní plán. Vakcíny mají nanokapsle, které reagují při frekvenci 16-18 GHz s 5G sítí a při dostatečné síle signálu jejich obal praskne a “vypustí smrtící náklad” do těla oběti.

Info zde:
https://stop5g.cz/aktivace-krvave-horecky-z-hydrogelu-sekvenci-5g-pulsu-v-rozmezi-16-18-ghz-smrt-dr-rashida-buttara/?fbclid=IwAR20pTm0cLGeZFtC4p_u-zKGMgtOgj1EE7ub24AWtRWvrn3SrAbR3NC87Oc_aem_AXXVn4jGKb-nq9gl0lbPa7JTc1dD0di37wJm8ZOzq6201AtaNBniCfvEWbtifr9TiOg

Pro drtivou většinu lidí, kteří mají empatii na rozdíl od těchto psychopatů je tohle těžko pochopitelná šílená realita…

US Biolabolatoře na Ukrajině:

Že by ty “konspirace” ze strany Ruské federace o biolabolatořích, obchodování s dětmi a fašisty na Ukrajině byly nakonec pravdivé? Hm?

Zde jsou tisíce a tisíce dokumentů, studií a výzkumů od desítek tisíc odborníků a kapacit v oboru napříč celou planetou:

Zahraniční zdroje:

https://corona-ausschuss.de/en/

https://www.stopworldcontrol.com

https://drtrozzi.org/2023/09/28/1000-peer-reviewed-articles-on-vaccine-injuries

https://bezpressu.news/videa/dr-david-martin-britsky-parlament-4-12-2023/

https://benjaminfulford.net/

České zdroje:

https://cz24.news/category/svet/

https://knihya.cz/

https://otevrisvoudusi.org

https://otevrisvoumysl.cz/

Nanotechnologie v COVID vakcínách a na jakém principu fungují:

https://otevrisvoumysl.cz/nanotechnologie-v-covid-vakcinach-na-jakem-principu-funguji/?fbclid=IwAR3D9hoQqDIDC3M34gyQPtjaLElGt33uo1R9pqeNdKEyzYX17iPI6W1VjG0

Vliv na duši – spiritualita:
https://otevrisvoudusi.org/covid-vakciny-dusledky-pro-dusi-ducha-a-posmrtny-zivot-1-cast/
https://otevrisvoudusi.org/vakciny-mrna-transhumanismus-a-boj-o-nase-duse-2-cast/

Vliv mRNA na energetické pole / čakry člověka:
https://carokrasna-duse.cz/pozadi-pandemie

Cílené “ohlupování” společnosti a útok na mozkové centrum člověka pomocí spike-proteinu:
https://bezpressu.news/videa/tucker-carlson-v-rozhovoru-s-dr-michaelem-nehlsem/

Nyní jsme si řekli ty velmi negativní informace. Velmi pozitivní na druhé straně je ta skutečnost, že náš stvořitel je nesmírně láskyplný. Pokud otevřeme svá srdce a připustíme si, že jsme byli fatálně podvedeni a aktivně začneme pracovat na odstranění tohoto sajrajtu z těla, existují metody, jak velmi zmírnit následky covid shotů.

Zde uvádím některé zdroje, které se na tuto problematiku zaměřují a jsou založeny na přírodní bázi:

http://www.fotodoma.cz/leciva/detoxikace-oxidu-grafenu-a-spike-proteinu/
https://www.hblahova.com/single-post/jak-udelat-detox-od-spike-proteinu
https://www.lebenhart.cz/rubrika/prirodni-lecba/

Velmi mocná je také naše planeta GAIA, která je obří živý organismus a cítí všechny bytosti. Pokud na sobě začnete pracovat, začnete chodit do přírody, objímat stromy, chodit bosky po trávě, mluvit s přírodou a ochraňovat ji, jsem pevně přesvědčen, že vám toto nesmírně láskyplné vědomí pomůže odstranit vše, co v těle nemá co dělat.

Koneckonců těla ve kterých naše duše funguje nejsou naše, ale máme je zapůjčeny na “leasing” od naší planety, takže ona moc dobře ví, co v našich tělech má být a co ne.