Pozor na Allatru!!

!!! Pozor na projekt Allatra – aneb tvořivá společnost!!!

https://allatra.org/

Masivní projekt Allatra, který i podle webu je sponzorovaný desítkami velkých sponzorů je projektem Deep state pro tu část společnosti, která se probouzí, ale není ještě na tak dostatečné úrovni pochopení, že je možné ji ještě strhnout na jejich stranu.

Projekt se tváří velmi zajímavě, abychom se starali o přírodu a že je zapotřebí značně změnit způsob života, nicméně nic nemění na tom, že postupují dále v agendě NWO 2030 a snižování populace na 500 mil.

Jakmile uvidíte logo a kdo tento projekt sponzoruje, hned vám bude jasné odkud vítr vane:


Logo tvořivé společnosti – skrytá symbolika Deep state:

No, a pokud někdo váhal nad logem, tak tady je to jasné:

Bohužel projekt Allatra strhl na svoji stranu velké množství probouzejících se lidí.

Hlavním cílem je odvrácení pozornosti lidí od skutečného problému a tím je celosvětová vakcinační genocida a snaha transhumanizace společnosti o které jsem mluvit několikrát na webu (Grafen + 5G).

Na následky plánované pandemie, vakcinační genocidy a restrikcemi s tím související zemřela už na planetě téměř 1 MLD. lidí!!!

V ČR je součástí projektu Allatra bohužel také značná část známých osobností. Momentálně v rámci demonstrací se jedná o Rajchla, Rédovou a spol.

!!! Pamatujte, že kdokoliv, kdo ví o této celosvětové agendě depopulace v rámci vakcinační genocidy a přesto záměrně cíleně směřuje pozornost lidu jiným směrem – např. válka na Ukrajině, ceny energií, stávající vláda, tak ten je stejný spolupachatel a musí být potrestán!!!

Tato planeta bude vyčištěna během následujících pár let do posledního parazita.


Je to jednoduché, dojde k masivnímu solárnímu záblesku z centrálního slunce, a kdo nesplní frekvenci, kterou určí zdroj (stvořitel), ten nepřežije. Může být zakopán 50 km pod povrchem Země, ale stejně má smůlu…

Takže opravdu doporučení pro všechny. Konejte, jak nejlépe umíte, ideálně v zájmu většiny a nemusíte se ničeho bát.