Nástroje iluminátů ke kontrole společnosti

Ilumináti / Kabala / Deep state / globalisti (ať už používáme jakýkoliv název, jedná se o stejnou pakáž) používá velké množství nástrojů k negativnímu ovlivňování lidstva.

Mezi jejich nástroje patří:

jednotlivá patra mocenské struktury (viz. obrázek pyramidy níže)
MK-Ultra (mindcontrol – ovlivňováni myšlení masy)
D.U.M.B.S (deep underground military bases – podzemní základy po celé planetě)
Klonovací laboratoře (tvorba klonů vysoce postavených politiků, celebrit aj..)
5G sítě a Grafen (nejvíce se dozvíte na www.stop5g.cz)
dokonalá infiltrace mezi běžnou populaci (Adrenochrome)
Technologie “Looking Glass” – předpovídání pravděpodobnosti budoucích scénářů / budoucnosti
Projekt Allatra – aneb na první pohled hezky vypadající tvořivá společnost
Chemtrails, jedy v potravinách, LGBT propaganda, H.A.A.R.P, konzumace hmyzu
Vakcinační genocida & Transhumanizace zbytkové populace

SYMBOLIKA ILUMINÁTŮ

Hlavní škodná této planety:

Šediváci (Greys) – neumí maskování jako reptiliáni, takže jsou ukryti v podzemních základnách narozdíl od Reptiliánů, kteří se pomocí adrenochromu mohou infiltrovat mezi běžnou společnost.

Video o reptiliánech a jejich vlivu na planetu zemi a lidstvo:
https://www.matrix-2001.cz/pozvanka/b80da13eb7#

Hierarchie mocenské struktury:

Už jen z tohoto obrázku je jasně patrné, že nežijeme ve svobodné společnosti, protože ta by nikdy nebyla takto neskutečně strukturovaná.

Vysvětlení jednotlivých pater:

World Monarch – Byla reptiliánská královna Alžběta – již odstraněna (ani si nechtějte domýšlet, jak vypadal reptiliánský haloween v podání královské rodiny v podzemí Buckinghamského paláce…

Crown Council of 13 – Třináct nejmocnějších rodin – Rotschields, Rockefellers, J.P. Morgan apod…

Committee of 300 – Popularizovaná „na oko“ nejbohatší společnost – Gatesovi, Bushovi, Obamovi, Clintonovi, Soros apod.

World Financial Control – Bankovnictví – totální finanční kontrola (měli plnou kontrolu nad všemi finančními prostředky – všechno založili na penězích, aby byli absolutními vládci)

World Resource Control – Kontrola potravinářská, Farmaceutická apod. (Éčka, pesticidy a podobné mňamky pro většinovou populaci. Dále syntetické léky místo přírodních léčiv)

World Population Control
– Kontrola mediální, náboženská, vlády, soudy aj. (proč policie stále na demonstracích obhajuje zločince ve vládě? Zde máte odpověď, je to stejná pakáž placená z firmy Česká republika s.r.o.)

Další pyramidová struktura, která navazuje na výše uvedenou:

Oko v předchozí pyramidové struktuře reprezentuje negativní entity nad úrovní DS / Kabaly – viz. Níže uvedená struktura:

World Monarch jako úplně nejvyšší představitel DS zaujímá ve výše uvedené pyramidové struktuře moci příčku pod Archonty. Archonti, Interdimensional ET’s a Chimera jsou nehmotné negativní entity za hranicí 3D hustoty na úrovni 4D (do 5D se nemohou dostat vzhledem k negativní povaze).

Nad nimi už je pouze A.I jako hlavní strůjce duality a nepřítele všeho živého pocházejícího od zdroje stvoření.

Nejvyšší pozemští představitelé jsou buď Reptiliáni maskovaní za lidi, nebo klony lidí vytvořené na míru v DUMBS (Deep underground military bases – pod vedením CIA).

Převzato z prezentace Davida Icka – popis Archontů:

DUMBS – zkratka Deep underground military bases jsou tajné podzemní základny cca 5 – 10 Km pod zemí střežené armádou DS. Těchto tunelů bylo po planetě tisíce a využíval je deep state k vytváření klonů, řízení bankovnictví, ukládání zásob 100% nezávadných potravin pro svoji elitu, pašování dětí a dalších zvěrstev.

Momentálně naštěstí by měla být už většina podzemních tunelů zlikvidována pozemskou aliancí, kteří odvádějí obrovské množství práce a hrdinsky nasazují své životy.

MK-ULTRA – Mind Control Ultra je desítky let starý projekt pod záštitou CIA, který má za cíl hypnotizování a ovládání celosvětové populace. Hlavním nástrojem propagandy je TV, kterou má doma téměř každý…

Hádejte 2x proč vám v TV v rámci úspor energií nikdy neporadili vypnout TV…

Klonovací labolatoře a klony mezi námi – tato informace od Megan Rose, které to předal Val Nek z galaktické aliance mě zezačátku velmi rozhodila a musel jsem to delší dobu vstřebávat, ale bohužel to dává vše smysl a zapadá to do celkového obrazu.

Šediváci a Reptiliáni mají technologie, díky kterým dokázali klonovat nejvyšší představitele (politiky, prezidenty), celebrity a další lidi. Dokázali dokonce za pomocí archontů a jiných nehmotných entit vytvořit umělou duši, která nepochází od zdroje, ale normálně se inkarnovala do těla při porodu.

Jsou takové informace, že skoro 70 % celosvětové populace jsou klony.

Důvod byl ze strany deep state jasný. Klony plně podporují a žijí v tomto phantom matrixu a nemají potřebu proti tomuto systému bojovat. Plně ho živí a tím jak tvoří značnou masu populace, tak výrazně ovlivňují minoritní skutečnou lidskou populaci, která je tak značně upozaděna.

Z tohoto důvodu je momentálně naprosto nemožné, aby měla společnost jednotný názor, protože klony v tomto systému pojedou na autopilota a je velmi nepravděpodobné, že se připojí na stranu odporu…

Tato skutečnost je odpověď pro probuzené lidi, kteří nejsou za boha schopni pochopit, jak může takové množství populace stále dělat že se nic neděje a dále žít své rutinní monotónní životy, když je situace ve světě tak naprosto šílená a žene se do neskutečných extrémů a absurdit…

Článek o klonech naleznete zde: https://www.inspiraceduse.cz/2023/04/17/okno-do-noveho-sveta-ne-vsichni-lide-jsou-lide/

Měsíc jako umělé sledovací zařízení na ovlivňování lidstva – měsíc je duté zařízení dotažené do naší sluneční soustavy za spolupráce Annunaků a Reptiliánů. Donedávna v tomto zařízení působili zástupci šedých a reptiliánů, kteří sledovali lidstvo a ovlivňovali jejich vnímání. Taky vám nebylo dobře, když byl úplněk? Tady máte odpověď.

Nepřišlo vám nikdy divné, že na měsíci jsme naposledy byli v 70.letech a od té doby je ticho po pěšině, přestože se technologie masivně posunuly dopředu a lidé prahnou po objevování a zkoumání naší sluneční soustavy?

Dostali jasný zákaz se na měsíc vracet.

I přesto, že je měsíc dutý, tak i tak svojí gravitací značně ovlivňuje Zemi, zpomaluje její rotaci a vytváří výrazné teplotní výkyvy.

Je velmi pravděpodobné, že jakmile se lidstvo za pomoci galaktické aliance úplně osvobodí, tak bude mít možnost odhlasovat co s měsícem dále udělají a zda ho zde nechají.

Pokud by byl odstraněn, zrychlí se rotace planety a na celé planetě bude postupně vznikat mírné podnebí.

5G sítě a grafen ve vakcínách –značné množství důkazních materiálů a měření naleznete ohledně této tématiky na tomto webu: www.stop5g.cz

Jen stručně řeknu, že mRNA vakcíny mají v sobě grafen (grafen obsahují i některé potraviny). Grafen v těle putuje do mozku a při vysílání určité frekvence vytváří určité struktury. Ve spojení se silným 5G vysíláním o určité frekvenci lze jedince s dostatečným množstvím grafenu v mozku ovládat jako TV. Pokud by se pak elitě nějaký jednotlivec nelíbil, dokázali by ho pomocí silného signálu na dálku „vypnout“ jako tu TV…..

Naštěstí je k tomuto zapotřebí průběžně obnovovat množství grafenu v těle a opravdu silný 5G signál o určité frekvenci. Tělo se snaží přirozeným způsobem ze sebe grafen dostávat, proto byl ze strany deep state tlak na pravidelné očkování, aby stále udržovali dostatečnou hladinu grafenu v těle.

Školství jako nástroj k produkování poslušných průměrných lidí a tvorby hloupé konzumní společnosti – školství jako takové bylo vytvořeno, aby lidem vštěpovalo do palice systém pseudo-autorit. Tzn. musíš se učit, abys byl v dospělosti úspěšný a bohatý a nemusel pracovat rukama.

Pokud pomineme to, že 90% historie je vylhané a ve školách se učí naprosté nesmysly, které v praxi a reálném životě vůbec nevyužijí, tak je jejich cílem to, aby absolventi vzhlíželi k autoritám, protože mají falešný pocit, že něco v životě dokázali a jsou tedy pro ně vzorem. Ano opravdu je pár světlých výjimek, ale drtivá většina politiků, policajtů, celebrit, právníků, soudců apod. mají své posty a peníze zato, že drží hubu a krok se stávajícím systémem.

Kvůli jejich působení a fungování a životnímu stylu živí a podporují tento otrocký systém, aniž by si to vůbec uvědomovali.

Vzhlížení k „autoritám“ je velice nebezpečné, protože pak jejich propagandistické názory, které jsou v naprosté většině ku prospěchu deep státu značně ovlivňují masy lidí.

Tady máte odpověď na otázku, proč se naprostá většina celebrit nepostavila na stranu lidu a dokonce podporovali vakcinační genocidu… protože v tom jedou s nima…

PS: Politici a další představitelé na vysokých pozicích byli vybráni tak, aby na ně deep state mohl kdykoliv vytáhnout nějakou věc, pokud by neplnili jejich rozkazy. Prostě pokud jste chtěli být na těch nejvyšších možných postech, tak jste byli donuceni udělat nějakou prasárnu, aby vás měli zaháčkovaného a měli jistotu, že se proti nim neobrátíte.

Poctivý člověk neměl šanci se na takovou pozici dostat.

Falešné autority / celebrity a EGO styl života – jak jsem již zmiňoval výše. Celý tento systém se snaží lidi dokopat k tomu, aby důvěřovali a vzhlíželi k autoritám, které pak svými názory a kroky pomáhají deep statu k plnění své agendy.

Egoistický styl života, honba za penězi a materiální a sobecký styl přemýšlení vytváří ty nejnižší vibrace a zpomaluje přerod lidstva do vyšších vibrací a vzestup do 4D a 5D hustot. Honba za majetkem je moderní formou otroctví, kdy lidé mající dluhy jsou nuceni systémem pokračovat v práci a podporovat tento systém, aby nepřišli o bydlení apod. Žijí pak ve strachu a negativními emocemi a nízkými vibracemi živí tento systém.

Stadiony jako masivní negativní energetická centra – stadiony svým tvarem a programem, který v nich běží vytváří značné negativní energie, které používali archonti a další negativní entity pro rozvoj své agendy zotročení lidstva. Podle informací od galaktické aliance by zde už neměly žádné nehmotné negativní entity působit.

Titanik a WTC (Dvojčata) – potopení Titaniku vůbec nebyla náhoda a bylo to řízené. Hlavním cílem byla likvidace dvou tehdy velmi mocných a důležitých bankéřů, kteří byli velmi bohatí a vlastnili značný podíl na bankovním trhu. Vyjádřili jasný nesouhlas na vytvoření FED rezervního systému a proto byli deep statem odstraněni.

Poté nic nebránilo vytvoření FEDu v americe a položení základu k přetvoření USA do korporace ve vlastnictví Rockefellerů, Rotschieldů, J.P. Mogranů….

Pád WTC (Dvojčat) – 11.9.2001 byly podle oficiálních zpráv teroristy zlikvidovány obchodní centra WTC v New Yorku… Parta „teroristů“ z Afghánistánu a kdoví ještě odkud, kde pasou ovce, kozy a žijí jak ve středověku se domluvila, že vyhodí do povětří WTC v New Yorku.

Po pár hodinách výcviku v letadlech cessna se zmocnili tří Boeingů, prošli bezproblému letištní kontrolou se zbraněmi a bombami kolem pasu a podařilo se jim vletět s obřími dopravními letadly do obou WTC, které se poté sesunuly po pár hodinách k zemi.

Zní vám to ABSURDNĚ? Velmi absurdně? Mě také….

11.9 byl jasný inside job, který zosnoval také deep state (holografická letadla – ve skutečnosti tam žádná nebyla a byly pouze graficky přidány do médií + bomby v patrech a řízená demolice).

Zde je amatérské video, kde je jasně vidět, že je to řízená demolice a nejsou zde žádná letadla:
https://rumble.com/v2jy6s8-no-planes.html

Víte, že ve WTC pravidelně probíhaly kontroly za pomocí psovodů pro případnou kontrolu výbušnin a týden nebo 14 dní před atentátem toto opatření bylo zrušeno? Že zednáři napojení na DS, kteří ve WTC tehdy pracovali dostali echo a v den atentátu se ze záhadných důvodů omluvili a nepřišli do práce?

Hlavním důvodem zosnovat tento plán bylo to, že Trump a jeho příznivci z armády měli v obchodních centrech připraveno zlato na spuštění US NESARA. Chtěli to spustit už tehdy, ale deep state jim to překazil. Dále pak DS využil situace a při honu na Bin Ládina, který byl vycvičen CIA vtrhli do Afghánistánu a využili toho k vypleňování zdrojů této země a vytvoření dalšího značného finančního bohatství pro své plány.

Kvůli tomuto ohavnému činu docílili odložení zákonu NESARA / GESARA o více jak 20 let. Nyní už je ale jiná situace a můžou dělat, co chtějí a nemají šanci nástup NESARA / GESARA zastavit…

Infiltrace reptiliánů mezi nejvyšší představitele ve společnosti – Reptiliáni jsou dokonalí v maskování a infiltraci mezi běžnou populaci. Ty kurvy likvidovaly a infiltrovaly v galaxii značné množství mladých těžko se bránících rodů, takže moc dobře vědí, jak to dělat, protože to dělají velmi velmi dlouho.

Neptejte se mě, jak to funguje, ale dokáží naprosto přesně napodobit lidskou podobu. K tomu ale potřebují adrenochrome, který vzniká hrozným týráním lidí, převážně malých dětí. Jedná se o krevní výtažek z oblasti oka. Látka, která vzniká, pokud je osoba velmi týrána.

Tato látka slouží jako „kaviár“ pro tu nejvyšší elitu a pomáhal jim také udržovat mladistvý a svěží vzhled. Značné množství celebrit v USA a politiků ji konzumuje nebo konzumovala. Viděli jste, jak dnes vypadá Celline Dion? Došel ji adrenochrome a vypadá jak totální troska, které je snad 150 let..

Když byla situace nejhorší, tak prý každých 40 sekund došlo někde na světě k odcizení dítěte, které se tak stávalo potenciální obětí pro tyto zvrácené choutky elit. Nechci si ani domýšlet, jakými krutostmi a nepředstavitelným strachem a bolestí musely projít, aby si pár kurev z elitní společnosti zachovala pěknou vizáž a mladistvý pohled, nebo reptiliáni svůj lidský vzhled.

Naštěstí za pomoci Trumpa, Putina, Xi a pozemské aliance armádních sil byla většina dětí z podzemí osvobozena a skladiště adrenochromu zničeny. Velká část podzemních základen s dětmi, biolaboratořemi a výzkumem byly také na Ukrajině. Tam se o likvidaci postarala Ruská armáda.

Technologie Looking Glass

Technologii Looking Glass používal Deep State velmi dlouho pro předpovídání potenciální budoucnosti. Jedná se o superpočítač, který při zadání vstupních informací vypočítal pravděpodobné budoucí scénáře a jejich přibližnou % pravděpodobnost, že se tak stane.

Např. pokud provedeme tento krok, z 80 % nastane tento scénář, z 15 % nastane tento scénář a z 5% nastane tento scénář.

Určitě jste všichni slyšeli o magickém datu 21.12.2012, kdy mělo dojít ke konci světa podle Mayského kalendáře. Tehdy pouze pár vyvolených vědělo o jaký konec světa se jedná.

Po tomto datu cokoliv, co deep state zadal do počítače na vstupu, vždy na výstupu vyšel jediný scénář – konec lží, manipulace a masivní probuzení lidstva do reality – proces The Great Awakening.

Jednalo se o konec jejich světa, jelikož toho dne přišli o svůj pravděpodobně nejdůležitější nástroj kontroly lidstva a začal pomalý odpočet jejich konce.

Tyto informace krásně popisuje člověk, který jim s projektem Looking Glass pomáhal:
https://rumble.com/vnr2jp-cz-titulky-astnk-tajnch-program-o-souasnm-stavu-vc.html

Proč dále pokračovali v agendě zotročení lidstva? To opravdu netuším, ale snad se to brzy dozvíme.

Nejvýznamnější okamžik v historii lidstva je za rohem, tak si ho pojďme užít v celé parádě!

Enjoy the show!
Where We Go One, We Go All !!!