O mně

Na úvod bych rád uvedl v krátkosti svůj vlastní příběh a cestu k tomuto poznání. Tento web a projekt jsem rozjel až na základě naprosto nezpochybnitelných důkazů a nespočtu dokumentů od vědců, právníků, investigativních žurnalistů apod… …těch nejlepších a nejodvážnějších lidí z celé planety, kteří pod výhružkami smrti, smrti jejich rodin a nejbližších, výhružkami vyhozením z práce pokračovali svým totálním nasazením ve snaze poznat pravdu a zjistit skutečnosti, kterým lidstvo čelí a jak se skutečně věci ve světě mají.

Tito lidé (a jsou jich miliony po celém světě) jsou ti nejsilnější a nejodvážnější z nás všech. Přežili ve zdraví a nepodlehli největší psychologické, manipulativní a nátlakové válce v historii lidstva ala Covid pandemie a díky své tvrdé a zarputilé práci pomohli odhalit obrovské množství naprostých zvěrstev páchaných na lidské společnosti.

Díky jejich hlasu a odhodlanosti také zachránili nespočet životů a pomohli probudit potřebnou masu lidské společnosti, která následně spustila lavinu událostí v podobě protestů a dalších soudních tribunálů, které by bez těchto hrdinů nebyly absolutně možné.

Ze srdce Vám všem moc děkuji. Nedá se slovy popsat, co všechno jste pro dnešní společnost udělali a jste pro mě ti, kteří jsou hlavním pilířem budoucí společnosti, ti nejsilnější z nejsilnějších, nejmoudřejší z moudrých, ti, které by si každé dítě přálo mít za rodiče a každý člověk za svého nejbližšího přítele. Skuteční hrdinové své doby.

Něco málo z mého osobního příběhu:

Narodil jsem se na Jižní Moravě těsně před sametovou revolucí. Už jako dítě jsem byl velmi neklidný a citlivý (dodnes při některých rodinných příležitostech poslouchám, jak mě rodiče nebyli schopni pořádně uspat a když už si mysleli, že spím, tak při prvním vrznutí parkety jsem byl opět vzhůru 😀 zkrátka neměli to se mnou vůbec jednoduché už od narození).

Dětství a paranormální jevy:

Do mých 13-ti let jsme bydleli v bytě na sídlišti. Měl jsem velké problémy spát u sebe v pokojíku, protože jsem se tam necítil dobře a asi jsem intuitivně vnímal duchy a jiné energické bytosti.

Často jsem chodil v noci k našim otravovat do ložnice, aby mě pustili k sobě, protože jsem v pokojíku na druhé straně bytu nechtěl spávat a blbě se mě usínalo.

Jednou v noci asi kolem 1 hod ráno, když jsem šel lomcovat k našim za kliku do ložnice, tak vpravo naproti přes chodbu byla kuchyně a z ničeho nic začal téct silný proud vody z kohoutku. Když jsem se šel podívat, tak po levé straně byl obývák a vzadu na stěně byla úplně černá temná silueta nějaké bytosti, která pomalu pohlcovala místnost směrem ke mě, tak jsem se rozeběhl na druhý konec bytu a pak to usínání bylo dalšího půl roku ještě zajímavější.

Druhý zážitek bylo, když jsem jako malej byl s našima na dovolené v jedné dědině Brníčko. Stále jsem se naše snažil přesvědčovat, že duchové existují a že je nemáme provokovat. Řekl jsem otci, ať je zkusí urazit a uvidí. Řekl tehdy na jejich konto něco na způsob že jsou to všichni blbci a hned v zápětí, co to dořekl vypadly všechny jističe v domě. Stejně tomu nevěřil a nevěří doteď 😄

Období školních let pro mě bylo dost peklo. Nezapadal jsem do kolektivu, jako kluk jsem si více rozuměl s holkama a ke klukům jsem si nedokázal najít cestu. Měl jsem problém se sociální interakcí, i když jsem byl extrovert, tak jsem se často dostával do trapných a prekérních situací a také byl logicky terčem posměchu a naštěstí pouze slovní šikany.

 Nastavený školský systém autorit a způsob výuky mi byl naprosto cizí a nenáviděl jsem ho. V hodinách jsem často nedával pozor, procházel s odřenýma ušima a s velkým množstvím poznámek.

Jelikož jsem nebyl zrovna oblíbený a nevěděl, jak zapadnout do kolektivu, tak jsem značnou část školního života trávil u PC (někdy i 12 hod denně). O to těžší to bylo, když jsem také trpěl ADHD a měl obrovské množství energie.

Když mi bylo asi 22 let, tak jsem měl svoji první těžkou depresi, kdy jsem asi půl roku lítal po všech možných vyšetřeních a doktorech, abych se dozvěděl pouze to, že jsem přetahanej, a když si lupnu pár antidepresiv, tak budu zase za pár týdnů v cajku.

Asi chápete, že v mé situaci jsem nebyl absolutně ochoten tuto absurdnost akceptovat jako kompletní vysvětlení mého dosavadního života, rozdílnosti a stávajícího stavu. Byl jsem tehdy velmi nasraný a zoufalý. Pochopil jsem, že „moderní“ medicína je z hlediska duchovního poznání naprosto nepolíbena a jednoduše mi nedokáže dát odpovědi na velké množství mých otázek.

Proč nezapadám do kolektivu? Proč ač se snažím sebevíce, jsem za podivína? Proč mám ADHD? Proč ostatní škola buď baví, nebo ji alespoň respektují a učí se a já ji naprosto nenávidím a některé informace záměrně vytěsňuji a nechci se je učit? Proč mám deprese? Co se to se mnou sakra děje? Proč nemám absolutně problém projít ročníky bez učení, ale v rámci sociální interakce se spolužáky se můžu přetrhnout a stejně je moje chování přinejmenším nepřirozené? Proč nechápu některé anekdoty, vtípky, sarkastické poznámky apod.? Proč mi nedochází některé věci, které jsou pro některé lidi naprosto přirozené, i když mám IQ přes 120?

Tehdy jsem poprvé vyhledal radu a konzultaci duchovní léčitelky. Tehdy to byla ještě dost neprobádaná, šarlatánská a posměchu hodná oblast. Nicméně vnitřní pocity mě táhly tímto směrem.

Zezačátku jsem byl k tomuto kroku velmi skeptický. Říkal jsem si ježiš taková raketa peněz 1500,- za 90 min a to mě ještě neuvidí osobně, akorát přes web kameru. Hochu ty jsi blázen, to jsou vyhozené peníze z okna.

Nicméně to co se mi během těch 90 minut konzultace stalo, byla zkušenost a situace naprosto k nezaplacení. Zkušenost, kterou nelze vyrovnat penězi či jakýmikoliv hmotnými statky…

Paní léčitelka mě za 90 minut odpověděla na všechny moje otázky, na které „moderní“ medicína nedokázala odpovědět za půl roku chození po desítkách doktorů a vyšetření…

Jako největší důkaz, kterým naprosto rozbořila mé dřívější pochybnosti k její činnosti byl ten, že mi sdělila, že nepocházím z této planety a přišel jsem se zde inkarnovat, abych pomohl lidstvu v postupu a že nás je takových spousta a že musím vydržet, že můj čas teprve přijde.

Když jsem se tomu chtěl začít smát, tak mi sdělila, že mě několik inkarnací trápí jedna karmická duše. Poté si cosi zamumlala mezi ústy a během 2 sekund jsem byl ve stavu, jako kdybych právě uběhl maraton a spadl mi ze srdce asi 150-tunový kámen. Po zbytek dne jsem pouze odpočíval. Pochopil jsem, že je to skutečné a že této paní mohu opravdu věřit. Následovalo tedy ještě jedno sezení.

Díky tomu jsem dostal odpovědi na moje otázky a tehdy v 22-ti letech mi to stačilo a můj psychický zdravotní stav se výrazně zlepšil. Věci, které mě do té doby trápily, jsem přestal dále řešit. Bral jsem to jako svoji zkoušku a sociální rozdílnost byla vysvětlena tím, že jednoduše nepocházím odtud.

Roky plynuly, školní léta skončily a po vysoké jsem nastoupil do pracovního procesu. Začátky v pracovním prostředí byly velmi náročné. Měl jsem obrovský problém se svazovacím stylem fungování v pracovním prostředí. Prostě 8 hodin denně 5 dní v týdnu, drž hubu, makej, dělej, co po tobě chceme a za to dostaneš peníze, abys pokryl životní náklady, které by ve správně fungující společnosti měli mít všichni úplně zdarma (Jídlo, bydlení, energie). Chtěl jsem mnohem větší volnost.

Za pár let jsem vystřídal velké množství práce. Nedokázal jsem se v ničem najít a do něčeho opravdu hluboce ponořit a vydržet v tom. Prostě když mě práce přestala bavit, tak mě tam druhý den už neviděli 😀 prostě zaměstnanec roku 😀

Když už jsem si myslel, že v nějaké práci vydržím a budu moct s přítelkyní posunout náš dlouholetý vztah na další úroveň, tak přišel projekt COVID divadla ala plánované Pandemie.
V té době jsem pracoval v jednom korporátu a jelikož jsem měl spoustu volného času i v pracovní době, protože jsem byl schopen práci udělat velmi rychle, tak jsem začal investovat veškerý svůj volný čas do hledání informací.

Už ze začátku pandemie mi na celé situaci něco velmi smrdělo a chtěl jsem tomu přijít na kloub. Už na začátku vývoje vakcín (dnes víme, že je měli už dávno vyvinuté a připravené) jsem si položil otázku proč tak strašně tlačí na pilu? Chodím venku po městě a nevidím mrazáky s mrtvolama, takže ta pandemie asi nebude zas takovou pandemií, jakou se prezentuje. Proč tedy tak neskutečně tlačí na očkování? Proč chtějí celosvětově všechny co nejrychleji naočkovat? Proč v takové kritické situaci nevytvoří celosvětovou nezávislou radu těch nejschopnějších doktorů a kapacit v oboru, aby tomu přišli na kloub? Proč je jediným řešením automaticky vpravování cizí látky do těla pomocí vakcíny, které by mělo být až tou nejzazší variantou?

Tehdy jsem poprvé narazil na Dr. Rainera Fuelmicha a jeho komisi doktorů, kteří se tomu snažili přijít na kloub (veškeré dokumenty a důležité poznatky a zjištění naleznete zde: https://corona-investigative-committee.com/ a https://www.grand-jury.net/ – je uvedeno také v sekci „Informační Zdroje“.

Pamatuji si jedno sezení, které přenášeli online, kdy polovina komise se téměř rozplakala, protože nedokázali pochopit, jak může být někdo takový naprostý bezpáteřní psychopat, kterému absolutně nezáleží na lidech a vykazuje nulovou empatii.

Většina celosvětové populace se nedokáže přes tento mentální blok dostat. Nedokáží si připustit, že by na světě existoval někdo tak mrdnutý v palici, že by byl schopen na lidech udělal taková zvěrstva a nemít přitom žádné výčitky ani stud. Stačilo se podívat na toho psychopata a magora Faučiho, který si absolutně nepřipouštěl, že by dělal něco špatného. Jakoby opravdu postrádal veškerou empatii a neměl žadné morální zásady. Je to tedy vůbec člověk? Ne není… ale více si řekneme později v sekci Vesmír, My a Ilumináti.

Byl jsem nutkáním dozvědět se pravdu naprosto posedlý. Poprvé v životě jsem se dokázal do něčeho absolutně ponořit, kromě dosavadního hraní počítačových her.

Strávil jsem stovky hodin, možná i jednotky tisíc hledáním celé mozaiky toho, co se tu opravdu ve skutečnosti děje a po asi 3/4 roce usilovného hledání denně spousty hodin se mi to nakonec opravdu podařilo.

Snažil jsem se tyto skutečnosti včetně dokumentů a důkazů lidem cpát horem dolem, ale v naprosté většině jsem se setkával s opovržením a urážkami, že jsem magor, který se má nechat jít vyšetřit apod.

Budiž mi velkou útěchou, že stejného poznání dosahovalo čím dál více lidí celosvětově, takže moje cesta poslouchání vnitřních pocitů a intuice byla opět správná a možná mi i zachránila život.

Musel jsem pochopit i když to pro mě bylo naprosto nepochopitelné, že je na Zemi spousta lidí, kteří jsou mladé a nezkušené duše a když na ně vytáhnu takovýto kalibr, nejsou absolutně schopni tyto skutečnosti pobrat.

Jednoduše každý máme svoji vlastní cestu poznání a není naším úkolem probouzet ostatní lidi. Na druhou stranu nikdy nepodceňujme sílu zasazené myšlenky a dříve nebo později musíme prolomit jakousi kolektivní hranici, kdy bude dostatečné množství lidské populace připraveno se dozvědět absolutní pravdu a jednoduše nebudou ochotni dále akceptovat dnešní stávající svět, který se mílovými kroky vzdaluje od světa, který je slučitelný s nějakým slušným životem.

V korporátu, kde jsem pracoval, jsem jeden den měl jít na kobereček k nadřízenému a jeho nadřízenému, jelikož jsem zaspal a měl přitom pracovní pohotovost. Využil jsem této situace, a jelikož už toho na mě bylo příliš, tak jsem jim to všechno vybalil. Poslal jsem jim oběma email s 2x A4 všech důkazů a dokumentů a pokud teď všeho nenecháme a nebudeme bojovat proti tomu co se tady děje, že mě můžou na hodinu vyhodit, protože stejně nemám zájem dále pracovat ve lži, chodit na porady, usmívat se a dělat že se nic neděje…

Hádejte 2x co se stalo. Považovali mě za magora a dostal jsem na hodinu vyhazov. Alespoň jsem ale měl plno času pokračovat v bádání.

Bohužel nejtěžší pro mě bylo smířit se s tím, že v mé nejbližší rodině mám 3x zabodané všechny členy a byl jsem pro ně vyvrhelem. Vrchol tomu nasadil vánoční dárek propisky ve tvaru injekční stříkačky s nepsaným tajným vzkazem „tak už si to běž kurva bodnout a neser proti větru, když už to máme všichni za sebou….“

Vánoce roku 2021 jsem se na štědrý den hádal s rodinou 1,5 hodiny do krve, jaktože nejsou schopni pochopit, že máme v dnešní společnosti elitní kruh psychopatů, kteří chtějí vyvraždit 90 % celosvětové populace a ze zbytku udělat otroky ala Orwell 1984.


Druhý den ráno jsem sedl do auta a po cestě se rozbrečel. Bylo toho na mě prostě už příliš…
Začal mi hrát Petr Muk – Bon soir, mademoiselle Paris

Tehdy jsem to pochopil, byl to pro mě vzkaz. Mám v kapse jeden frank, ale jsem nejbohatší z bank. Přesto, že jsem měl holou prdel, tak jsem se dopracoval k tak kruté pravdě, realitě a probuzení, že jsem měl více, jak všichni miliardáři světa, kteří žili ve lži a nevědomí. A o to větší radost jsem z toho měl, že jsem si na to všechno přišel úplně sám, aniž by mě to někdo naservíroval na zlatém podnose.

Láska je úděl tvůj, pánbůh tě ochraňuj – znamenalo nehroť situaci, nesnaž se na sílu ostatní přesvědčit o své pravdě, není ještě jejich čas a teď to ještě nepochopí. Akorát ti budou brát tvoji energii a výsledek bude zklamání na obou stranách. Zahrň je láskou, to je to jediné co můžeš v tuto chvíli udělat. A to jsem také udělal.

Od té doby jsem radikálně omezil dialog na téma Covid a Ukrajina i když to nebylo vůbec jednoduché, když u našich doma běží ČT24 opravdu 24 hodin denně.

A to bude asi pro tuto chvíli vše z mého příběhu. Stejně vás určitě více zajímá téma Vesmíru, lidské civilizace a Iluminátů, než životní příběh jednoho vesmírného brigádníka 🙂

Pokud byste se přece jen chtěli dozvědět více, můžete se podávat na moje youtube videa:

https://www.youtube.com/@martinmesr363/videos

Kontaktovat mě můžete na emailu: info@velke-probuzeni.cz