Gesara / Nesara

Projekt Gesara Nesara je celosvětový masivní projekt připravovaný mnoho let, který má za cíl rovnoměrné rozložení finančních zdrojů, které jsou všechny podloženy zlatem mezi celosvětovou populaci.

Veškeré aktuality a rozsáhlý popis projektu naleznete zde: https://gesara.news/

Gesara Nesara

Zdá se vám to utopie a nesmysl? Tak to jste pravděpodobně ještě dostatečně duchovně nedozráli, nebo nechápete celou situaci, protože toto je budoucnost.

Jakmile bude elitní společnost (známe také pod pojmy Deep State, stínová vláda, Ilumináti…) kompletně zlikvidována, získá lidstvo obrovské množství finančních prostředků, které doposud vlastnili oni k řízení lidstva a prosazování své vlastní agendy.

Zákony Gesara / Nesara podepsaly všechny země světa a nyní se čeká pouze na pád trhu a USD měny.

Americký FED nemá od 70.let minulého století USD podložený zlatem a tudíž je jeho hodnota tvořena pouze poptávkou a nyní už pouze fiktivní sílou, že představuje globální měnu pro obchod.

Vzhledem k situaci, že východní svět v hlavním zastoupení zemí BRICS (Brazílie, Rusko, Indie, Čína a Jižní Afrika) přechází na svůj vlastní měnový systém podložený zlatem a dále přestávají uznávat USD jako hlavní měnu, dochází ke globální nedůvěře v USD, jelikož jeho reálná hodnota je podstatně nižší, než je prezentována.

USA má suverénně nejvyšší dluh ze všech států světa (možná vyšší než všechny ostatní státy dohromady) a tuto situaci bohužel dokáže řešit pouze vojenskou cestou. Proto v Evropě působí země NATO a americké základy jsou rozprostřeny po celém světě a neustále se snaží vyvolávat konflikty ve světě.

Země východu tuto skutečnost pochopily a jejich pohár trpělivosti přetekl. Tvorba biologické zbraně v Ukrajinských Biolaboratořích vytvořena s cílem likvidace Slovanských národů ala Covid-pandemie byla poslední kapkou západu a tato jejich snaha bude jejich hrobem.

Tento masivní projekt zahrnující i celosvětové nouzové vysílání EBS (Emergency broadcast system) je pod vojenským kódovým označením PROJECT ODIN.

Spoustu zajímavých informací na téma GESARA / NESARA naleznete na těchto webech:

https://poslove-budoucnosti—zlaty-vek.webnode.cz/nas-pribeh/

https://www.nesara.sk/